Відгуки наших клієнтів!

Сергій

м. Кременчук

"Першого разу їздив від фірми на молочну ферму. Все понравилось. Жив та харчувався безкоштовно. Пан та Пані гарно ставились. Дякую Мегаполісу за візову підтримку та за помірні ціни. В цьому році їду також від них на роботу."

Вікторія

Уманський р-н

"Доброго дня! Мегаполіс порекомендували в інтернеті. Документи готувались близько місяця. Роботу підібрали індивідуально - на птахофабриці, недалеко від Любліна. Робота класна, працювати по 10 годин, жила сама в будинку. Цілий день потрібно збирати яйця, кормити курей або складати яйця в лотки. Рекомендую всім."

Сергій

місто Умань                                          

Працюю на реставрацї кузовів. Видається роба безкоштовно, (роба якісна) чай кава безкоштовно. Молоко цукор для кави також безкоштовно.

Ставлення поляків дуже добре ніхто не підганяє. Житло платне.

Оксана

місто Тальне

"Працювала на сезонних роботах. Фермери хороші, ставлення нормальне. Візу відкрили без проблем, приблизно чотири тижні. Раджу всім."

Ірина

м. Бар

"Працювала від "Мегаполісу" в Польщі та Латвії. Так, як в Польщі в мене не  склалось, мене безкоштовно перевели в Латвію. Житлові умови хороші, житло безкоштовне. Робота фізична, але оплата праці теж відповідна.В сезон можна від 1000 євро заробити. Дякую команді кадрового центру, на наступний сезон теж буду їхати."

Людмила та Олег

м. Умань

"Знайшли оголошення про роботу в себе в місті. Звернулись. Дуже подобається, що обов'язково заключається договір та все підтверджується чеками. Працюємо зараз на контролі якості, по умовам все добре, робота нормальна. Є плюс, що житло безкоштовне і постійно є робота. Дякуємо дуже за виконані послуги."

Михайло

місто Умань

Звернувся у цю фірму.Надали інформацію,скільки не дзвонив завжди брали трубку і відповідали.Все що потрібно казали.Візу відкрили бистро забронювали білєти зробили супровід.Роботою довольний окреме спасибі Юлії.