Актуальні вакансії по країнам:

1. Проводиться набір на сезонну роботу в Латвію. 

 Сількогосподарському приватному підприємству потрібні жінки на збір полуниці, картоплі та інших сільськогосподарських робіт. Вимоги: жінки віком 35-50 років, бажаний досвід роботи в сільському господарстві, відсутність шкідливих звичок, наявність біометричного паспорту. Робота розпочинаєтся з кінця травня по жовтень. Офіційне працевлаштування. Робочий графік від 10 годин,а по бажанню і більше. 6 дений робочий тиждень. Оплата праці 0,50 євроцентів / кг. Заробітна плата від 1000 євро. Житло безкоштовно.

2. Безкоштовна програма на роботу в Румунію. 
 Потрібні оббивщики мяких меблів. Потрібні жінки, чоловіки, сімейні пари. Витрати на візу, дорогу оплачує роботодавець. Тобто, кандидат витрат ненесе. Житло надають безкоштовне, гарні умови.  Робота з грудня.


3. Потрібні водії категорії B або C. Польща.                                 Режим праці 4/2 тижні. Оплата праці 4000-5000 тис./зл. Вимоги: знання англійської чи німецької мови, водійські права кат. В, досвід роботи. Роботодавець виготовляє карту побиту. Тільки з робочою візою - Wiza D.

4. Потрібні жінки на упаковку рибної продукції. Польща.          Обов'язки: упаковка і розфасовка готової рибної продукції в харчову тару і упаковку, наклейка етикеток і маркування продукції. Оплата праці: 10 зл/год нетто. Працювати по 12 год./5 днів на тиждень. Житло: 50 зл. за комунальні послуги. Довіз до роботи безкоштовний. Мед. книжка та робочий одяг за рахунок фірми. Вік: до 60 років. Можливо і по без візу. 

5. Робота на свино-фермах, молочних, м'ясних та птахофабриках. Польща. 

 Досвід роботи в с/г не вимагається. Потрібні чоловіки. Віза типу D05. Житло і харчування надається. Заробітна плата від 2500 зл./міс.  

 6. Різноробочі на склади! Познань.  

З/п: 13 зл брутто через перші 2 дні, потім 0,145 зл за акорд. Робота в складі - температура взимку близько 14 С, 25 С влітку. Житло 400 зл/міс.

7. Робота в Польщі! Пакування ліків!

Робота для жінок. Оплата праці 10 зл./год. По 12 годин в дві зміни.
Робота на лінії, контроль якості і упаковка ліків.
м. Познань. Житло надається, проживає по 2-3 чол. Оплата за житло 450 зл. 

8. Робота для жінок на кондитерській фабриці. 

м. Люблін.
Робота на лінії і полягає у упаковці цукерок, шоколаду, інших кондитерських виробів. Оплата праці 9,73 зл./нетто. Робочий день 12 год. 6 днів на тиждень. Сан.книжка оформляється на місці. Житло БЕЗКОШТОВНО. 

9. Робота на заводі електроніки!

Місто Млава. Оплата праці 10 зл./нетто.
Робота заключається в контролі якості деталей від приставок та телевізорів.
Зміни по 12 год. З Пн-Сб. Житло надається. Монтаж вузлів та електронних систем.

10. На роботу у Польщу, м. Катовіце потрібні водії категорій С+Е та водії автобусів ( категорія Д). 

Для водіїв категорії С+Е оплата праці 1300-1500 долл., + премії. Житло надається. Харчування за власний рахунок.
Для водіїв автобусів оплата праці 12зл/гол нетто. В місяць близько 250 год. Житло надається. Харчування за власний рахунок. 


11. Потрібні різноробочі на типографію! Лише чоловіки.

Оплата праці 11-13 зл/год нетто. Житло надається. Харчування за власний рахунок. Робота заключається в упаковці, фасовці та роботі на станках. м. Вроцлав та Люблін.


12. Робота для сімейної пари в кінному господарстві (школа верхової їзди).

 Чоловік - щоденна опіка над конями і господарством.Жінка - догляд за будинком та іншими свійськими тваринами. Пара має бути без дітей.Житло на місці, без додаткових витрат.ЗП 3500-3800 зл/міс.  Місце роботи Głuchy, wyszkowski, Mazowieckie


Також, можлива: 

Практика для випускників училищ (зварювальники, швачки, будівельники, ливарники, повара, столяри, трактористи, та ін). 

Деталі  за адресою: 

м. Умань, Кадровий центр "Мегаполіс", вул. Успенська 12.

При оформленні повного пакету документів ВАКАНСІЯ є БЕЗКОШТОВНОЮ!

Замовте наші послуги

Будь ласка, заповніть деталі форми, і ми зв'яжемся з вами якнайшвидше.