БЕЗКОШТОВНІ ВАКАНСІЇ

Потрібні працівники супермаркету: чоловіки жінки та сімейні пари. Міста приїзду: Czechowice - Dziedzice / Poznan / Gdańsk. Оплата праці нетто: 11 зл/день та 12 зл/ніч. Обов'язки: викладка товару, підсобні роботи, інвентаризація. Робочий день: 12 годин. Деталі щодо виїзду за номером: +38097-292-02-28

Монтаж підголівників до автокрісел на виробничій лінії. Контроль якості. Робота стоячи. Міста приїзду: Czechowice - Dziedzice / Poznan / Gdańsk. Оплата праці: 10,50 zł netto на годину, 18 zl netto на годину у вихідні. Є можливість отримання премії до 300 zl netto. За житло обчислюється 450 zl в кінці місяця із зарплати - з 1.01.2018, проживання 3-8 чол. у кімнаті. Робота від 8 до 10 годин в день, 200 годин на місяць.

ОПЕРАТОР ЧПУ! ОПЛАТА ПРАЦІ 18 ЗЛ/Год/НЕТТО! З досвідом роботи на токарських або фрезерських станках! Робочий день: 12 год. Житло : 350 зл. Місто Zory.

Потрібні автомеханіки! м. Bielsko-Biała. Форма працевлаштування: Umowa o prace. Оплата праці: 12 zl / год netto. Проживання: 350 zl в кінці місяця з зарплати. 3-4 чол. у кімнаті. Кухня, ванна, холодильник, сан вузол. Кількість годин:10-12 годин на день. Робота 200 - 240 робочих годин.

Потрібні ШВЕЇ. м. Бельсько-Бяла. Шиття підголівників для автомобілів, чохлів для підлокітників. Можливо по біометричному паспорту. 
Оплата праці 11 zl netto/година, з 2 місяця 12,50 zl netto/година. 
20 zl netto /година у вихідні + премія до 300 zl. ЖИТЛО БЕЗКОШТОВНЕ.  Актуальна вакансія для будівельних зварників - зварка пів автоматом (MAG 136). Перший місяць 20 зл/год, наступні - 24 зл./год. Житло 100 зл./міс. Харчування своє. Робочий графік 6 днів на тиждень.
м. Познань.

ПОТРІБНІ КАРЩИКИ в СЛОВАЧЧИНУ. 
Потрібні чоловіки з водійськими правами, або досвідом роботи. Робота на складах електроніки. Братислава. Зарплата 3,2 Євро/годину+доплата 0, 92 Є (700-800 Євро в місяць в середньому). К-сть робочих днів 5-6. К-сть годин 8. Житло 2 Євро /ніч, (coffee) талони на обід. Вартість проїзду компенсуться. Офіційне працевлаштування безкоштовне, за рахунок роботодавця. Попередня співбесіда з роботодавцем.

Робота для жінок!  Помічник кухаря.        м. Pszczyna. Обов'язки: чищення овочів та фруктів, миття посуду. Оплата праці: 9 зл./год. Робочий графік: 10-14 год/день. Харчування, а саме сніданок і обід надається БЕЗКОШТОВНО. Проживання в хостелі. 

Проводиться набір чоловіків, жінок та сімейних пар на упаковку пластикових виробів! (тара, пластикові деталі).
Оплата праці: 11 зл/год денна зміна, 12 зл/год нічна зміна, 15 зл/год у вихідні. Надається житло ( 450 зл/міс) та довіз до роботи (100 зл).
Робочий день від 8 - 16 год/добу. 
м. Bielsko-Biała

Потрібні жінки на посаду прибиральниці. Зобов'язання: прибирати, мити, чистити. Робота на великому підприємстві. м. Бельсько-Бяла. Форма працевл.: Umowa o prace. Оплата праці: 10 zl netto на годину, 14 zl netto на годину по вихідних. Проживання: обчислюється 450 zl в кінці місяця із зарплати. По 3-8 чол. у кімнаті. Кількість годин: робота по 8-10 годин.

Бельгійський меблевий завод запрошує на роботу чоловіків на вакансію тапіцери.

Безкоштовна програма
Роботодавець оплачує всі витрати за дорогу,візу та страхування.
Оплата 3,63 євро/годину.
Робочий день становить від 8 до 12 годин.
Перший місяць,коли ви працюєте та навчаєтесь ви працюєте за ставку 3,63 євро/годину та 8 годин на день,коли ви повністю вивчили процес та можете працювати вже самостійно до ставки додається відсоток від виробітку та можливість працювати більше ніж 8 годин та також у суботу.
Проживання(коли ви приїжаєте з групою,роботодавець вас заселяє або в квартири або в будинок)-максимум ви оплачуєте 100 євро за місяць на проживання.
Робота знаходиться в 10 минутах пішки від місця проживання.
Роботодавець дає вам 45 євро в місяць на харчування:тобто в обід ви ідете і харчуєтесь за ці кошти(не вирахочуються з зарплати).
Завод знаходиться в Румунії(130 км від Карпатської території)
Працевлаштування офіційне.

ПОТРІБНІ КАРЩИКИ в СЛОВАЧЧИНУ. 
Потрібні чоловіки з водійськими правами, або досвідом роботи. Робота на складах електроніки. Братислава. Зарплата 3,2 Євро/годину+доплата 0, 92 Є (700-800 Євро в місяць в середньому). К-сть годин 8. Житло 2 Євро /ніч, (coffee) талони на обід. Вартість проізду компенсуться. Офіційне працевлаштування безкоштовне, за рахунок роботодавця. Попередня співбесіда з роботодавцем по вайберу.
Вакансія перевірена. 

На роботу в Литву потрібні каменщики,фасадчики,кровельщики.

Робиться польська піврічна віза.Житло надають безкоштовно(при собі бажано мати 50 євро як страхові).Потребуються реальні спеціалісти,які знаються на цьому добре.На початку сезону за 2000 євро,на кінець сезону 900-1000 євро.

Робота на заводі напівфабрикатів
Потрібні 2 чоловіки
Відкривається польська піврічна робоча візаbробота під Варшавою на підприємстві,яке робить напівфабрикати:пельмені,вареники,салати,котлети,їжу у великих кількостях для бенкетів,весіль.Додатковим плюсом буде досвід роботи на кухні,бажання готувати їжу.Зп:10,25 зл за годину,2-х разове безкоштовне харчування,проживання безкоштовне,витрати на проїзд 150 злотих в місяць.Робочий графіік 10-12год,240-270 годин в місяць.Нічні та денні зміни.

Дуже потребуємо 150 людей (чоловіки, жінки, сімейні пари) на автомобільний завод KOAM POLAND.
Робота не звязана з харчовою промисловістю. Світлі, теплі зимою, провітрювані літом приміщення.
Можуть бути люди на візах або на біометрії.
ВАКАНСІЯ
ПРАЦІВНИКМ НА ВИРОБНИЦТВО АВТО-МОТО ДЕТАЛЕЙ (завод KOAM POLAND)
• Кількість робочих місць: 150 осіб (70 жінок, 80 чоловіків)
• Праця: від зараз, не сезонна робота.
• Заклад праці: KOAM POLAND - https://koampoland.com/pl Один із найбільших виробник пластикових деталей для автомобільної промисловості в Європі (Hyundai, Kia). Компанія працює в Кореї, Словаччині та Польщі. Завод працевлаштовує близько 400 працівників.
• Вид робіт: Працівник на виробництві у автомобільній промисловості:
- виробництво пластикових деталей для автомобілів,
- складання пластикових деталей на виробничій лінії,
- полірування пластикових елементів,
- перевезення, складування готових елементів,
- інші роботи, пов'язані з виробництвом у автомобільній промисловості.
Працівники більшість часу стоять і займаються поліруванням або з'єднують пластикові елементи, робота на виробничій лінії. Необхідні хороші мануальні здібності, робота руками. Робота в сухому та кондиціонованому приміщенні.
ВИМОГИ:
• Вік: до 50 років
• Без досвіду роботи, але з бажанням вчитися і навчатися
• Працьовитість, відповідальність, спритність
• Без шкідливих звичок
• Хороша фізична форма та здоров'я, витривалість
РОБОТОДАВЕЦЬ ПРОПОНУЄ :
• Робочий час: 12 годин робочих в день + субота 12 годин.
Робочі зміни: 1 зміна 06:00 - 18:00 , 2 зміна 18:00 - 06:00. Кількість робочих годин на місяць: 250 - 300.
• Оплата праці: 10,25 зл/год. нетто
• Житло: Роботодавець надає житло + транспорт до місця роботи:
• - з працівника 200-250 злотих в місяць.
• Харчування: за власний рахунок
• Робочий одяг: надається роботодавцем
• Вид умови: офіційне працевлаштування по umowa zlecenia (договір підряду). Роботодавець виготовляє воєводські запрошення, робить карту тимчасового побиту.
ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ:
• Місце праці: Польща, SKOCZÓW I BAŻANOWICE (Województwo Śląskie) (Скочув і Бажановіце,).